Дитячі тренування

     Ви бажаєте щоб Ваша дитина досягла успіху?

    Погодьтеся для того щоб досягти успіху потрібно мати ряд якостей які будуть сприяти цьому.

    По перше - це цілеспрямованість. Адже ті хто вміє ставити ціль вжитті і безупинно прямувати до неї здатні досягти мети. Наше завдання починаючи з першого заняття навчити дітей ставити перед собою невеличкі цілі та досягати їх. Прикладом однієї з перших цілей може бути завдання набити м’яч ракеткою 5 разів. Головним в постановці цілей є те, що вони повинні бути досяжними і для їх досягнення потрібно докласти зусиль. Пригадайте яке задоволення Ви отримуєте, коли досягаєте цілі на виконання якої затратили зусилля. Поступово ми навчаємо ставити як короткострокові цілі так і більш довгострокові для досягнення яких потрібно затратити значно більше часу і зусиль.

ditaci-trenuvanna-01.jpg

     Відповідальність  і самостійність ті хто в змозі взяти відповідальність за своє життя свої вчинки значно покращують шанс досягти успіху. Теніс як індивідуальний вид спорту привчає брати всю відповідальність за гру на себе і таким чином виховує лідера. Але тягар лідера це дуже складна ноша. Тому не можна відразу заганяти дитину в стрес. В нашому тенісному клубі “Golden Lion” програма побудована таким чином, що діти спочатку навчаються грати в команді співпрацюючи. І поступово по трохи звикають брати все більше відповідальність для себе. Для цього ми спочатку використовуємо командні завдання, парні завдання в яких діти співпрацюють. Трохи згодом переходимо до командних змагань, парних форматів зустрічей таким чином готуючи до індивідуальних змагань.

     Сила волі та самодисципліна - вміння кожен день ставити перед собою цілі і перемагати труднощі гарна якість яка згодиться в житті. Це дуже важливі якості які безумовно потрібно розвивати під час занять тенісом. Ми звертаємо увагу на те, що на тренуваннях потрібно викладатися на 100% і навіть трохи більше. А вдалий результат під час виконання завдань найкраще всього переконує в цьому.

     Задоволення від справи якою займаєшся. Погодьтеся, що те що ми робимо з задоволенням і хочеться роби ще не один раз виходить значно краще. Ми будуємо наші заняття таким чином, щоб вони відбувалися в ігровій формі. Тому діти навчаються отримуючи задоволення від тренування. Вони з нетерпінням чекають наступного тренування.

ditaci-trenuvanna-02.jpg

     Аналітичний склад розуму. Для того щоб здобути перемогу в тенісі потрібно враховувати багато різних факторів. Покриття на якому граєш. Свої слабкі та сильні сторони, слабкі та сильні сторони суперника. Психологічний настрій на гру як свій так і суперника. Вміти застосовувати різні тактичні схеми гри і аналізувати їх ефективність під час гри. Наше завдання навчити цьому і ми впевнені, що це згодиться не тільки під час гри.

      Впевненість в собі. Саме впевненість у власних силах є тією рушійною силою яка дозволяє подолати всі труднощі, що зустрічаються на життєвому шляху. Під час тренування дуже важливо підпирати вправи таким чином, щоб їх виконання тільки підсилювало впевненість у власних силах. Адже це один із ключових факторів за для отримання задоволення під час гри в теніс.

     Швидкість в прийнятті рішень. В сучасному світі, який активно змінюється, дуже важливо вміти швидко приймати рішення, адже вікно можливостей може не довго бути відкритим. Теніс ще називають швидкими шахами. Адже ситуація на корті весь час змінюється і дуже важливо швидко аналізувати ситуацію і приймати рішення.

     Психологічна стійкість. Погодьтеся люди які мають психологічну стійкість в більшості випадків мають значну перевагу над неврівноваженими. В тенісі психологічна стійкість за інших більш менш рівних умов виходить на перший план. Тому ми приділяємо велику увагу психологічній підготовці Ваших дітей. Що безумовно буде в нагоді не тільки під час гри, а й в повсякденному житті.

ditaci-trenuvanna-03.jpg

     Здоров’я. Науково доведена корисна дія тенісу на здоров’я людини. У тих хто займається тенісом покращується робот серцево-судинної та імунної системи, покращуються аеробні та анаеробні можливості. Що значно знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань, а покращене функціонування імунної системи покращує здатність організму протистояти різним вірусам.

     Фізична форма. Під час гри в теніс покращуються швидкісно-силові здібності гравців, розвивається координація, тактильні відчуття, динамічний баланс, зміцнюється кістяна тканина. Гра в теніс сприяє розвитку гнучкості.

     Гарний зовнішній вигляд. Під час гри в теніс задіються всі групи м’язів, підвищується активність, спалюються жири. Що в свою чергу позитивно впливає на зовнішній вигляд.

    Для занять тенісом в нашому клубі ми проводимо набір дітей різного віку. Для дітей до 10 років у нас проводяться заняття у відповідності до міжнародної тенісної програми «Tennis 10s». В якій діти в залежності від віку і кількості років які вони відвідують тренування поділяються на три рівня – червоний, помаранчевий, та зелений.

    Для дітей старше 10 років у нас існують свої програми. Для тих хто прийшов вперше – теніс для дітей початківців. Хто вже займається більше одного року – може продовжити тренування в групі теніс для дітей просунутого рівня. Для тих хто ж всерйоз націлений на досягнення в майбутньому спортивного результату у нас існують групи тенісу спортивного напрямку.

     Приведіть Вашу дитину на перше пробне, безкоштовне заняття з тенісу та отримайте її вдячність за весело проведений час.

     Ви можете записати Вашу дитину на перше пробне, безкоштовне заняття з тенісу, заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81