Дитячі турніри

      Існує точка зору, що найкраще тренування – це тренування за допомогою гри на рахунок. З нею можна погоджуватися або ні. Але важливість змагальних матчів та турнірів в тренувальному процесі  ніхто не заперечував. Змагаючись один з одним, юні спортсмени вдосконалюють свою майстерність.  Важливим  фактором для цього  є участь в змаганнях з іншими гравцями рівень гри яких приблизно однаковий.

Дитячі турніри

       Гра на рахунок мотивує юних гравців залишатися в тенісі та покращувати рівень своєї гри. Для стимулювання і закріплення мотивів гравців необхідно, щоб змагальний досвід був приємним, цікавим і відносно складним. Але самим важливим аспектом на даному рівні є те, що складність змагань  полягає не в перемозі над суперником , а у вдосконаленні своєї майстерності.

      В нашому клубі проводяться змагання різного рівня, що дає можливість підібрати рівень суперників під рівень гри гравця. Дізнатися розклад змагань Ви можете переглянувши календар дитячих змагань. Або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.

Перевагами змагань в тенісі є те що на них гравці вчаться:

  • Ставити цілі і працювати в напрямку їх досягнення. Будучи мотивованим в досягненні цілей гравці ефективно і раціонально розподіляють свій час.
  • Поважати правила. Для того щоб досягнути успіху в тенісі, гравцям необхідно змагатися у відповідності з правилами гри.
  • Бути психологічно врівноваженими. Страх поразки створює напруження, з яким юні спортсмени повинні навчитися справлятися. Цей навик згодиться в подальшому в житті.
  • Як гідно вигравати та програвати. А також розуміти, що перемоги це результат старанних тренувань.
  • Вмінню спілкуватися один з одним, та перейманням досвіду інших.
  • Правильно піклуватися про свою фізичну форму. Вміти правильно харчуватися, відпочивати і дотримуватися спортивного режиму.

     Ви можете  записатися на участь в турнірах з тенісу, які проходять в нашому клубі, заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81