Фітнес

    Для тих дорослих, які поставили за мету за допомогою тенісу досягти гарної фігури, а також, для тих хто хоче покращити свою гру за допомогою кращої фізичної форми, ми радимо крім занять тенісом додатково відвідувати наші заняття з фітнесу.  Одне два заняття з фітнесу на тиждень, в поєднанні з заняттями тенісом, значно прискорять вдосконалення вашої майстерності в цій грі, а також позитивно вплинуть на Вашу фізичну форму.

      Для тих хто першочергово хоче покращувати свій рівень гри в теніс, ми  радимо 20%  тренувань відводити під фітнес тренування або кардіо - теніс. Для тих же, хто за ціль, в першу чергу ставить досягти гарної фігури та покращити свою фізичну форму відсоток фітнесу або кардіо- тенісу, в загальній структурі тренувань, може бути ще більшим і досягати 50% і більше.

     Наші фітнес програми побудовані таким чином, щоб максимально сприяти розвитку майстерності тенісистів, в них використовуються вправи схожі з рухами та технікою гри в теніс. Вправи в програмах підбираються з врахуванням віку тих хто займається та їх фізичної форми.

      В залежності від мети тих хто займається, ми допомагаємо сформувати індивідуальну програму, яка крім занять фітнесу включає в себе консультації  з приводу режиму тренувань та відпочинку, а також консультації з приводу режиму та складу харчування.

     Ви можете записатися на групові тренування з фітнесу заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.