Фітнес, СФП

   Теніс і фітнес тісно пов’язані між собою. Щоб досягати гарних результатів на площадці потрібно мати гарну фізичну форму.  

     Звісно самі по собі тренування на тенісній площадці вже сприяють цьому.  Але найкращого результату можна досягти саме в поєднанні тенісних тренувань та занять фітнесом і спеціальної фізичної підготовки.

    В програмі дітей, які спрямовані на досягнення  спортивного результату, фітнес та спеціальна фізична підготовка займає близько 20 % всього тренувального об’єму.  Для гравців просунутого рівня, участь в фітнес програмі,  також сприятиме більш швидкому покращенню рівня гри в теніс.

     Слід зазначити, що кожному періоду розвитку  дитини відповідає певний сенситивний (сприятливий) період розвитку тих чи інших фізичних якостей. Це означає, що саме в цей період та чи інша фізична здібність розвивається найкраще І тому програми фітнесу для дорослих спортсменів та юних спортсменів можуть відрізняються як за інтенсивністю так і за підбором вправ.

      Більшість вправ в цьому віці спрямовані на  розвиток координації  і контролю швидкості рухів. Розвиток сили відбувається тільки за рахунок маси власного тіла. Особлива увага приділяється розвитку гнучкості та техніці пересування яка застосовується під час гри в теніс. Важливим на цьому етапі також є розвиток аеробної витривалості. Підбір вправ на занятті з фітнесу здійснюється з врахуванням вікових особливостей гравців.

     Ви можете записатися на заняття з фітнесу та спеціальної фізичної підготовки заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.