Індивідуальні тренування

    Ефективність індивідуальних занять з тренером зазвичай є вищою від занять в групі і значно пришвидшить вивчення основних технічних прийомів в порівнянні з самостійними заняттями по тенісу.  Найкращим є ж поєднання індивідуальних занять з груповими заняттями та грою на рахунок.

individualni-trenuvanna-01.jpg

    Індивідуальні заняття використовуються під час тренування як і юних гравців спортивної спрямованості так і дорослих любителів або професіоналів. Кількість індивідуальних занять в загальній кількості занять залежить від багатьох факторів. Це і вік гравця, його рівень гри, мета якої він хоче досягти, кількість часу що відводиться на тренування. Найкраще всього визначати кількість індивідуальних занять під час особистої розмови з тренером.

     Скористатися індивідуальними тренуваннями можуть також ті любителі які надають перевагу персональним тренуванням з тренером. В цьому випадку тренер може бути і спаринг партнером. Досвід і майстерність тренера, дозволяє йому під час тримання м’яча, повертати його в зручному темпі та зі зручним відскоком, що значно спрощує удар для початківців, збільшує інтенсивність і дозволяє більш ефективно проводити тренування.

     Також індивідуальні тренування підійдуть для тих хто хоче тренуватися в зручний для себе час.  При чому - це можуть бути як тренування з одним спортсменом, так і тренування з групою (друзів, колег).

individualni-trenuvanna-02.jpg

     Ще одним варіантом індивідуальних тренувань, можуть бути сімейні індивідуальні тренування. Наші досвідчені тренери, підберуть вправи для Вашої сім’ї, таким чином щоб кожний отримав максимум задоволення і результату в незалежності від віку і рівня гри.

     Більш детально дізнатися про вартість індивідуального тренування Ви можете перейшовши за посиланням. Ви можете записатися на індивідуальні тренування заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.

Анкета учасника індивідуального заняття з тенісу

Номер телефону
Контактна особа (вказати хто – тато, мама, інша особа)

Вік (рік і дата народження)

років
Якщо займаєтесь або граєте в теніс заповніть це поле