Про ITN

     Хочете дізнатися свій рівень гри в порівнянні з рівнем світових гравців в теніс? Тоді ITN саме для Вас.

     ITN це назва тесту, абревіатура, яка в перекладі з англійської  означає - Міжнародний тенісний номер. Цей тест був розроблений спеціалістами Міжнародної тенісної федерації (ITF). Головне завдання ITN це створити, стандартизувати і розвивати міжнародну рейтингову систему як б могла б забезпечувати змагальну діяльність різних гравців на різному рівні у всьому світі.

     Однією з головних переваг ITN, на відміну від більшості інших рейтингових систем, є те що, це об’єктивний показник який визначає рівень гри за допомогою тесту. 

     Знаючи свій рівень ITN, Ви можете об’єктивно, визначити свій рівень в інших рейтингових системах інших країн. На даний момент існує шкала, яка дозволяє порівняти ITN  з рейтинговими системами  наступних країн: Канада, США (NTRP),  Австралія, Бельгія, Франція, Великобританія, Італія, Марокко,  Голландія, Іспанія, Швеція, Швейцарія.

power_area_ua.jpg

     ITN включає 10 ігрових рівнів або категорій (ITN1, ITN2…),  які відображають рівень вашої тенісної майстерності на даний час.  Категорія, в яку потрапляє гравець, може змінюватись по мірі покращення  елементів його гри під час занять тенісом. Даний тест дає можливість оцінити від початківців, що тільки розпочали займатися тенісом ( ITN10) до професійних гравців рівня ATP та WTA ( ITN1). Він також підходить як для дітей так і для дорослих.

      Тест складається з 5 вправ, дві з яких на удари з відскоку, по одній на подачу, гру з лету, та мобільність пересування. Сама балів набраних в цих вправах дає можливість визначити свій рівень (номер) ITN.  Ви можете використовувати цей тест час від часу, щоб порівнювати свій рівень прогресу який ви досягли займаючись тенісом.

     Ви можете переглянути графік днів в які ми проводитимемо тест в нашому клубі, а записатися на його проходження можна заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.

     А щоб Вам було ще більш цікавіше, ми створили рейтинг гравців, які пройшли тестування в нашому клубі і Ви можете порівняти свої результати з ними. Займайтеся тенісом, покращуйте свою майстерність, здавайте тест і піднімайтесь в рейтингу.