Про клубну програму

     Ми вдячні Вам за те, що Ви вирішили займатися, таким прекрасним видом спорту, як теніс в нашому клубі.  І хочемо запропонувати Вашій увазі, клубні програми та програми лояльності, які дозволять зекономити Ваші гроші, та ще більше часу проводити за цією грою.

     На даний момент в нас діють наступні клубні програми та акції

     Програма створена для тих хто бажає, ще більше часу проводити за грою в теніс з друзями і партнерами свого рівня. У відведені для цього години, Ви можете прийти в клуб і приєднатися, без додаткової оплати, до гри в теніс з іншими членами клубу.

    Для членів клубу, які сплатили  індивідуальний сезонний внесок (сезон з квітня по жовтень), ми виділяємо 500* годин за сезон, для гри на тенісних кортах з іншими членами клубу, коли вони можуть прийти й пограти безкоштовно в теніс. Під час цього часу ми виділяємо не менше 50 % власних кортів для гри учасників клубу. Ця програма розповсюджується на учасників, які сплатили індивідуальний сезонний внесок.

     Графік часу, для безкоштовної гри на кортах, для членів клубу, можна переглянути тут. Графік може бути змінений, але не пізніше ніж за добу. Сумарна кількість годин в сезоні відведена для занять членів клубу не може бути меншою за 500 годин.

     Крім цього члени клубу мають знижки на інші послуги – послуги тренера, оренду вільних кортів які не входять в безкоштовну програму, заняття в групах, участь в турнірах, заняття в групах фітнесу та кардіо – тенісу, здача тесту ITN, дитячі тренування індивідуальні тренування, участь в тематичних днях, та ін.

     Ви можете прийняти участь в нашій клубній програмі, заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.

     *Мається на увазі можливість відвідувати корти разом з іншими членами клубу під час годин які виділені на сезон для всіх членів клубу в певний час у відповідності до графіку. Члени клубу можуть відвідувати або не відвідувати  корти в даний час за власним бажанням. Незалежно від того відвідували члени клубу корт чи ні, час відведений  на це і внесений до графіку зараховується до загальної кількості наданого часу за сезон. Невикористані години не дають права на компенсацію, або відвідування кортів в інший час.

Анкета учасника клубної програми

Вік (рік і дата народження)

рік
(заповнюється для пакетних програм)