Про змагання

      В нашому клубі, ми проводимо змагання різного рівня. Це і дитячі змагання і змагання для дорослих любителів. Кожен, навіть якщо він початківець і тільки розпочав займатися тенісом, зможе для себе знайти в нас змагання для свого рівня.

      Для дорослих любителів, ми здебільшого проводимо змагання вихідного дня, які тривають один або два дня і поділяються на категорії. 1 Категорія змагання для найбільш просунутих гравців любителів, 2 категорія для гравців середнього рівня, 3 категорія для гравців початківців, що не так давно займаються тенісом. Матчі в турнірах вихідного дня проходять за скороченою формою. Турніри є відкритими для гравців різного віку та з різних регіонів. Під час змагань вихідного дня проходять як одиночні змагання так і парні, а також змішані турніри. Ви можете переглянути графік проведення турнірів вихідного дня та прийняти в них участь заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.

        Для тих гравців які хочуть відчути формат гри з повного трьох сетового матчу, кожен рік ми проводимо клубний турнір, в форматі до двох поразок. Матчі такого турніру не обмежені певними ігровими днями. А суперники, після того як дізнаються з ким будуть проводити наступну гру, домовляються про день та час дати гри, узгоджуючи його з наявністю вільних кортів. Заявки на участь в такому турнірі подаються до 20 травня поточного року. Ви можете подати заявку на участь в турнірі, “Golden Lion” тур, заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.

      За участь в кожному турнірі в залежності від місця, або стадії до якої дійде гравець та рівня турніру, він отримує кількість балів які враховуються під час нарахування рейтингу. Більш детально про те як нараховується рейтинг Ви можете дізнатися перейшовши за посиланням. За результатами участі, в ряді турнірів вихідного дня, визначається переможець відкритої першості міста Фастів.

      Також ми проводимо тенісні турніри для дітей. Як турніри за програмою «Tennis 10s», так і турніри для дітей старше 10 років. Турніри для дітей доросліших за 10 років в нас поділяються на змагання за рівнем майстерності. І класифікуються по категоріям в залежності від кількості очок які отримує гравець в рейтингу за перемогу. Чим більш сильніший підбір гравців тим вища категорія турніру. Так як і дорослі турніри, дитячі є відкритими і в них можуть приймати участь діти з різних регіонів.

        Ви можете переглянути графік проведення дитячих турнірів та прийняти в них участь заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81. Також Ви можете переглянути дитячий клубний рейтинг і дізнатися про те як він нараховується.