Сімейний теніс

      Сучасний теніс, для Вашої сімї, може стати сімейним видом спорту. Всі члени сім’ї, незалежно від віку, зможуть знайти собі щось своє, цікаве для них, в цьому виді спорту. Діти можуть відвідувати заняття з міні-тенісу, або займатися в групах з іншими дітьми. Батьки можуть приймати участь в командних або індивідуальних змаганнях, відвідувати заняття в групах. Бабусі та дідусі можуть приймати участь в змаганнях серед ветеранів в старших вікових категоріях (60+,70+,80+,90+).

      Юніори в віці до 14 років можуть тренуватися за програмами базової підготовки, а юні таланти можуть приймати участь в командних або професійних тренувальних програмах. Таким чином хлопчики мають можливість змагатися з дівчатками, дорослі з підлітками, одні сімейні змішані команди з іншими. Завдяки своїй універсальності та доступності, в теніс грають більше 60 мільйонів людей з усього світу.

      В нашому клубі є можливість займатися, відпочивати і весело проводити час за грою в теніс всією сім’єю. Для цього у нас створені групи для різної вікової категорії як дітей так і дорослих, а також проходить багато тематичних заходів в тому числі і сімейних.

     Для тих же сімей які хочуть займатися тенісом в тісному сімейному кругу, є можливість займатися індивідуально своєю сім’єю  з персональним тренером.

      Ви можете прийняти участь в програмах сімейного тенісу, заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.