Теніс для дітей 11-17 років

     У кожної дитини є свої цілі і мотиви займатися тенісом. Дехто бажає познайомитись з новими друзями і весело проводити час, для когось -  це можливість вести активний образ  життя, покращувати і підтримувати фізичну форму, для одних ціль - це вдосконалення вмінь та навиків і  покращення рівня гри, для інших важливе відчуття своєї значимості та популярність, участь в змаганнях і отримання призів та нагород.

tenis-dla-ditei-11-17-rokiv-01.jpg

   Наше завдання зрозуміти мотиви кожної дитини і створити умови, які забезпечать задоволення від кожного заняття. А займаючись з задоволенням значно легше досягнути поставлених результатів.

    Для дітей 11-17 років в нашому клубі в залежності від рівня підготовленості та подальших цілей розроблено ряд окремих програм.

    Для тих хто тільки починає займатися тенісом у нас створені групи для дітей початківців 11-17 років. Займаючись двічі або тричі на тиждень можна вивчити основні елементи гри в теніс і закласти підґрунтя для подальшого вдосконалення майстерності.

    Для тих же дітей, які вже не один рік займаються тенісом, у нас існують групи просунутого рівня гри. Займаючись в таких групах 4-8 годин на тиждень можна значно вдосконалити свій рівень гри. Покращити свої технічні, тактичні, фізичну і психологічні якості.

tenis-dla-ditei-11-17-rokiv-02.jpg

    Ті ж хто поставив за мету досягнення найбільших перемог в тенісі, мають можливість займатися в групах спортивної направленості. Зазвичай кількість дітей в таких групах не перевищує 4-6 чоловік, а кількість годин тренувань  на тиждень залежать від віку дитини.

   Окрім занять тенісом, для дітей, що вибрали спортивну направленість, є дуже важливим відвідування занять з фітнесу та спеціальної фізичної підготовки (СФП). Для цього у нас створені спеціальні групи фітнесу та СФП. Вправи в цих групах підбираються таким чином, щоб максимально задіяти і розвивати ті групи м’язів, які безпосередньо задіяні під час гри в теніс. Що дає можливість досягнути оптимальної фізичної форми під час змаганнях на турнірах. Діти які займаються за програмою просунутого рівня гри також можуть відвідувати групи Фітнесу та СФП, що сприятливо впливатиме на їхні результати під час гри в теніс.

tenis-dla-ditei-11-17-rokiv-03.jpg

Для того, щоб покращити технічні особливості ударів в тенісі, та підібрати оптимальну манеру виконання ударів застосовується індивідуальний підхід. Найкраще це зробити під час індивідуального тренування. Кількість індивідуальних тренувань в структурі тенісних занять для дітей просунутого рівня і спортивного напрямку є різною, залежить від віку і може змінюватись від 1-2-х в місяць (для дітей що займаються за програмою просунутого рівня) до 1-2- в тиждень (для дітей спортивного напрямку).

Літо це період в який Ваша дитина має багато вільного часу. Й доречно цей час використати з користю.  Саме тому, в цей період ми плануємо проведення тенісних зборів. А те що вони проходять в декілька етапів дає можливість Вам підібрати зручний для Вас період, або декілька періодів.

tenis-dla-ditei-11-17-rokiv-04.jpg

Ще одним важливим аспектом тренувального процесу в тенісі є участь в змаганнях. В нашому  тенісному клубі "GOLDEN LION", ми проводимо змагання для дітей різного віку та рівня. Незалежно від того скільки років Вашій дитині і як давно вона займається тенісом, Ви зможете підібрати турнір відповідної категорії з суперниками рівня Вашої дитини.