Tennis Xpress

     Tennis Xpressце навчальна програма розроблена фахівцями ITF (міжнародної тенісної федерації). Програма навчання грі в теніс для дорослих любителів початківців, які вперше хочуть навчитися грати в теніс або тих, хто повернувся в теніс після тривалої перерви. Ця програма направлена на динамічне ознайомлення з грою в теніс для всіх бажаючих. Мета - навчити любителів подавати, «тримати» м'яч в грі і грати на рахунок з першого тренування, а до кінця курсу навчання, починаючі спортсмени-любителі зможуть впевнено грати розіграші, використовуючи помаранчеві або зелені м'ячі.

tennis_xpress1_ua.jpg

   У Програмі для спортсменів-любителів використовуються м'ячі з меншою компресією і корти меншого розміру, щоб допомогти спортсменам-аматорам швидко навчитися грати. Курс дає уявлення базової тактики і техніки для гравців початківців. В результаті проходження цього курсу гравці-аматори відчують впевненість в своїх силах, в можливості грати зустрічі на рахунок, як поодинокі, так і парні, використовуючи червоні, помаранчеві або зелені м'ячі.

    Існують декілька альтернативних варіантів програми Tennis Xpress.

    Перший варіант курсу був розрахований на 10 годин занять за 5 тижнів (5 занять по 2 години). Мета - швидко навчити грати в теніс, в той же час, пропонуючи досить часу для навчання і вдосконалення на кожному тренуванні. В результаті, гравці повинні до кінця курсу успішно навчитися грати в теніс. Також можна провести курс за 10 тижнів (10 Х1 годину). Кожне 2-х годинне заняття містить 90 хв. навчання під керівництвом тренера і 30 хв. довільної гри, яка так само проводиться під наглядом тренера.

    Пізніше був розроблений ще один варіант Теніс Xpress - це 6 х 1,5 години заняття з тренером. У таких випадках важливо надати можливість спортсменам - любителям самостійно пограти між заняттями, щоб підсилити навчання та розвинути впевненість.

    Альтернативними для цього варіанту є курси:

  • 6 х 2- годинних занять, що включає 6 х 1,5 години занять з тренером. Та додаткові 30 хвилин вільної гри.
  • 4 x 2- годинних занять, це найбільш бюджетний варіант програми Теніс Xpress, що включають 4 х 2-годинні заняття з тренером. Вільна практика планується додатково між заняттями.
  • 9 х 1 - годинних занять, що включає 9 х 1- годинних занять з тренером. Вільна практика, як і в минулому варіанті, планується додатково між заняттями.

      Не дивлячись на те, який формат використовується, спортсмени-аматори отримають більше задоволення, якщо гратимуть і між запланованими заняттями.

     Ми хочемо максимально задовольнити Ваші бажання і тому пропонуємо до Вашою уваги, різні варіанти курсу Теніс Xpress.

     Більш детально дізнатися про  те де і коли проходять курси Теніс Xpress Ви можете перейшовши за посиланням. Ви можете записатися на участь на курси заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.

    По закінченні курсу ми розповімо Вам про можливості які надає наш клуб для того щоб продовжувати грати в теніс та вдосконалювати свою гру.

Анкета учасника заняття в групах Tennis Xpress

Вік (рік і дата народження)

років
Якщо займаєтесь або граєте в теніс заповніть це поле
Час коли зручно відвідувати курси

Певна дата курсу

*Оберіть певну дату курсу