Тренування в групах для початківців

      Багато хто цікавиться запитанням – «В скільки років можна розпочинати займатися тенісом?». Звичайно якщо на кону стоїть мета досягнути професійного результату то  дуже важливим є розпочати заняття з дитинства. Оптимальним для цього є вік 5-7 років.

trenuvanna-v-grupah-dla-pocatkivciv.jpg

     Але якщо мова йде про  дорослих і метою є отримання задоволення від гри, вдосконалення рівня своєї гри, покращення фізичної форми та здоров’я, спалити зайві калорії. В якому віці можна розпочинати займатися тенісом в такому випадку? В сучасному тенісі обмежень для початку занять по віку не існує. Ви можете прийти на своє перше заняття як в 20 років так і в 60. І при цьому у Вас буде можливість не просто спробувати пограти в теніс, а й вдосконалюватися у цій грі і приймати участь у змаганнях, які організовуються як у різних вікових категоріях (ветерани, 60+,70+, 80+, 90+) так і за різним рівнем гри (професійні гравці, любителі, початківці). Такі змагання проходять як в нашому клубі, так і в інших містах України та світу.

     В нашому клубі проводиться набір в групи для початківців різного віку. Наші програми тренувань побудовані таким чином, щоб навчити Вас грати в теніс, навіть якщо Ви раніше, ніколи не тримали тенісну ракетку в руках. Ви зможете вивчити основні технічні елементи основних ударів в тенісі, а потім в веселій ігровій атмосфері їх вдосконалювати.

     Вартість занять в групі значно дешевші ніж індивідуальні заняття. Ми хотіли  Вас приємно вразити і тому встановлювали наші ціни на заняття в групі таким чином, щоб Ви могли проводити з нами якомога більше часу не турбуючись про вартість.  Для Вашої зручності, ми розробили декілька різних  цінових пакетів, вартість яких залежатиме від кількості занять в місяць.

     Для тих гравців які вже гарно грають в теніс, в нашому клубі є можливість вдосконалювати свою майстерність в групах просунутого рівня.

    Ви можете записатися на групові тренування заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.