Тренування в групах просунутий рівень

    Для тих  дорослих гравців які раніше грали в теніс, або займалися в групах початкового рівня і мають хороший базовий рівень гри в нашому клуб існують групи для гравців просунутого рівня. Займаючись в таких групах, Ви будете вдосконалювати свою гру з іншими гравцями свого рівня. Заняття проходять в веселій, змагальній формі, а наявність гравців приблизно одного рівня робить їх ефективними.

     В групах просунутого рівня, крім технічного вдосконалення рівня гри, увага звертається на тактичну і психологічну підготовку гравців, що якісно покращує рівень гри під час змагань.  В даних групах вивчаються особливості і відмінності парної гри від індивідуальної. За бажанням гравців пріоритет в тренуваннях може бути спрямований або на парну гру або на індивідуальну.

     Особливо ефективним, є поєднання групових тренувань разом з індивідуальними (на яких можна відпрацювати індивідуальні технічні особливості гравця), та участю в клубних турнірах (відпрацювання здобутих навиків в змагальних умовах).

     Ви можете записатися на групові тренування заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.