Заняття для дорослих

     Для того щоб займатися тенісом в дорослому віці мотивів достатньо і в кожного вони свої.

     Для когось це можливість познайомитися з новими людьми, насолодитись спілкуванням, відволіктись від повсякденного життя і відпочити за грою в теніс. Для інших це можливість отримати задоволення від спорту в цілому. Для тих хто займався раніше іншими видами спорту це можливість спробувати себе в чомусь новому.

      Багато для кого теніс це можливість покращити свою фізичну форму і здоров’я. Важливим фактором при цьому є те, що теніс позитивно впливає на функціонування серцево-судинної системи, сприяє зниженню ваги і покращенню здоров’я і водночас створює умови для того щоб гарно і з задоволенням  проводити вільний час.

    А ще для когось теніс – це можливість змагатися, отримувати задоволення від гри в теніс, покращувати свій рівень.

     Яка ж користь від занять для дорослих?

     Висока інтенсивність рухів під час гри сприяє розвитку опорно-рухової та серцево-судинної системи, покращує метаболізм м’язових тканин, а також покращує психічне та фізичне здоров’я.

     Дослідження показали, що рівень фізичної форми отриманий в результаті регулярних тенісних тренувань з часом не погіршується навіть під час зниження  кількості занять тенісом. В порівнянні з неактивними дорослими людьми професійні гравці і тенісисти любителі різного віку мають більшу щільність кісток. Крім того тенісисти-ветерани мають більш струнку форму тіла.

     В залежності від інтенсивності гравці спалюють до 900 ккал за годину тенісного тренування. Крім цього, регулярні тенісні заняття  в поєднання з правильним харчуванням покращують ліпідний обмін і сприяють зниженню ваги.

     В нашому клубі розроблені різні програми для різного віку і різного рівня гри гравців.

      Для дорослих початківців, які вперше хочуть навчитися грати в теніс або тих, хто повернувся в теніс після тривалої перерви, в нас існує навчання за програмою Tennis Express. Програма розроблена ITF (міжнародної тенісної федерації). А також  створені групи для тренування початківців. В яких ті хто вперше прийшов в теніс в дорослому віці можуть навчитися техніці основних ударів в тенісі та вдосконалювати свою гру.

     Для тих дорослих гравців які вже мають досвід гри в теніс, але хочуть покращити рівень своєї гри, вдосконалити техніку ударів, подачі, дізнатися більше про тактичну побудову гри, психологічні її нюанси у нас існують групи для гравців просунутого рівня.

     Для тих хто бажає покращити свою фізичну форму і скинути зайві калорії у нас розроблені програми з фітнесу та кардіо-тенісу. Особливістю наших програм є те, що вправи які входять до цих програм, підібрані таким чином, щоб задіяти ті групи м’язів і ті рухи які використовується під час гри в теніс.  Відвідування даних програм, як додаткових, рекомендується також для тих хто займається в групах тенісу для початківців і в групах просунутого рівня.

     Для тих хто хоче займатися тенісом індивідуально, в нашому клубі є змога відвідувати персональні індивідуальні тренування з тренером.

     Для тих любителів, хто любить змагатися, ми проводимо багато різних турнірів. Турніри розраховані на різний рівень гравців. Тому кожен бажаючий, незалежно від того як довго він займається тенісом, зможе знайти суперника свого рівня.

     Заняття тенісом може бути також сімейною справою. В нашому клубі розроблено ряд програм і заходів, для того, щоб займатися тенісом можна було всією сім’єю. Це можуть бути як індивідуальні сімейні заняття, так і зайняття в сімейних групах, а також проведення тематичних тенісних днів для всієї сім’ї.  

     Для тих хто хоче дізнатися свій рівень гри в порівнянні з рівнем світових гравців в теніс, у нашому клубі проходить тестування ITN. Це цікавий тест який складається з 5 вправ сума балів набраних в ньому відповідає рівню гри гравця.

      Ми піклуємось про те, щоб Ви отримали максимум користі і задоволення від часу проведеного в нашому клубі. У вдячність за те, що залишаєтесь з нами ми пропонуємо Вам прийняти участь у клубній програмі, яка дає змогу ще більше часу проводити разом.