Збори для дітей

    Однією дуже ефективною складовою тренувального процесу в тенісі є проведення зборів. Зазвичай період зборів припадає на період канікул, коли в юних спортсменів є достатньо часу щоб покращувати свою майстерність і вони можуть зосередитись на тренуваннях. Участь в цей період в  тенісних зборах в поєднанні з участю в турнірах є одним з найбільш ефективніших варіантів тренувального процесу.

zbori-dla-ditei-01.jpg

    В даний момент існує багато різних варіантів де провести збори на канікулах та в літку. Це можуть бути як на території нашої країни так і за її межами.  Зазвичай участь в тенісних зборах справа не дешева. А що робити коли фінансова можливість не дозволяє активно відвідувати збори, а бажання є. Однією з концепцій розвитку нашого тенісного клубу, є створення доступних можливостей активно займатися тенісом. Тому ставку в організації тенісних зборів, ми зробили на доступність для більшої кількості молодих спортсменів їх відвідувати без втрати спортивної складової тенісних зборів.

    Наш клуб розміщується в мальовничому тихому місці, в 200 метрах від лісу, поруч озеро. Що створю гарні умови не тільки для зосередження на тренуваннях, але й для відпочинку та відновлення після них. Ми плануємо збори таким чином щоб забезпечити веселе і активне корисне дозвілля під час відпочинку між тенісними тренуваннями.

zbori-dla-ditei-02.jpg

    Для тренерів з групами, які шукають місце для проведення зборів у нас є індивідуальні пропозиції.

    Більш детально дізнатися про дні зборів та їх вартість Ви можете перейшовши за посиланням. Ви можете записатися на участь в зборах заповнивши форму або зателефонувавши за одним із наступних телефонів +38(097)954-64-61 +38(095)602-40-81.

Анкета учасника дитячих тенісних зборів

Номер телефону
Контактна особа (вказати хто – тато, мама, інша особа)

Вік (рік і дата народження)

Певна дата зборів

*Оберіть певну дату зборів