Змагання для дорослих

    Змагання це частина тренувального процесу в тенісі. Є навіть така думка, що найкраще тренування – це тренування за допомогою гри на рахунок. Під час змагання гравці найбільше мобілізовуються і як наслідок інтенсивність змагання більша ніж під час звичного тренування. Разом з тим, участь в турнірах, це найкращий варіант для тренування психологічної підготовки та застосування тактичних схем гри.

zmaganna-dla-doroslih.jpg

     В нашому клубі створені всі умови, для того, щоб незалежно від рівня гри, Ви могли змагатися з суперниками Вашого рівня. В наших програмах передбачені змагальні вправи під час тренувань у групах різного рівня. І навіть починаючи з нуля Ви матимете можливість приймати участь у змаганнях.

     Найкраще всього відчути змагальну атмосферу під час участі в турнірах. Кожен рік ми проводимо велику кількість різних любительських турнірів різної категорії, в яких приймають участь гравці різного віку, статі та рівня гри.

     Змагання у нас проходять, як в чоловіків так і у жінок. Ми проводимо турніри вихідного дня (1-2 дня на вихідних), які проходять за скороченими схемами рахунку та поділяються на категорії.

zmaganna-dla-doroslih-02.jpg

     Турніри 3 категорії рекомендовані для тих хто не так давно розпочав займатися тенісом і хоче відчути змагальний ритм.

     Турніри 2 категорії розраховані на тих хто вже достатньо впевнено почуває себе під час гри в теніс.

     Турніри 1 категорії - це зазвичай етапи, турнірів для любителів, які проходять не тільки в нашому клубі, а й в інших містах України.

zmaganna-dla-doroslih-01.jpg

     За результатами цих турнірів визначається переможець відкритої першості м. Фастів.

     Для тих, хто хоче спробувати себе у змаганнях з повним форматом. Ми проводимо річний клубний турнір “Golden Lion” тур. Переможець цього турніру розігрується під час зустрічей в форматі на вибування після двох поразок.

     Крім цього у нас проходять командні змагання, в парах, міксти. Більш детальну інформацію про змагання ви можете дізнатися слідкуючи за новинами.

     За результатами змагань ми ведемо рейтинг серед гравців. Приймаючи участь в турнірах Ви можете порівнювати свій рейтинг з іншими гравцями, покращувати його. Більш детально про нарахування рейтингу, Ви можете дізнавшись перейшовши на сторінку – «Про нарахування рейтингу».